Manav Dernekleri İZAYDAŞ’taKocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, Kocaeli Yerel Kültür Dernekleri Platformu ile Manav derneklerinin temsilcilerini ağırladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Abdullah Köktürk’ün organize ettiği ziyarete Kocaeli Yerel Kültür Dernekleri Platformu Başkanı Dr. Metin Şentürk ve yönetimi, Gebze Belediyesi eski meclis üyesi Mehmet Başaran ve çoğunluğu manav köylerinden oluşan dernek başkanları ve temsilcilerinin yer aldığı 60 kişilik heyet katıldı.

GENEL MÜDÜR SARAÇ SUNUM YAPTI

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, tesisle ilgili bir bilgilendirme sunumu ile manav derneklerinin soruları yanıt buldu. Programın soru cevap bölümü uzun bir süre devam ederken Genel Müdür Saraç herkesi tek tek dinleyerek şeffaf ve geniş bir biçimde açıklamalarda bulundu.

TEKNİK GEZİ

Manav derneklerinden oluşan heyet, Sunumun ardından düzenlenen teknik gezide İZAYDAŞ tesislerini yerinde görme imkânı buldu. Tesisin sürekli olarak modernize edildiğini ifade eden Genel Müdür Saraç, “İZAYDAŞ Atık Yakma ve Enerji Üretim Tesisi, Düzenli Depolama Alanları, Tıbbi Atık Sterilizasyon Tesisi, Biyogaz Tesisi, Çöp Sızıntı Suyu Arıtma Tesisi, Hidroelektrik Santrali ve Deniz Hizmetleri faaliyetleri gibi merak edilen konular hakkında bilgi verdi.

GÜNÜN HATIRASI

Programın sonunda Kocaeli Yerel Kültür Dernekleri Platformu Başkanı Dr. Metin Şentürk, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Abdullah Köktürk ile birlikte İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç’a günün anısına bir teşekkür belgesi verdi. Ziyaret hatıra fotoğrafı ile son buldu.

22.12.2019


Haber Resimleri           Diğer Haberler

 • Vefat

  Vefat

  İZAYDAŞ eski çalışanlarımızdan (emekli) Ali Sait KESKİN’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz...Haberin Devamı
 • Duyuru

  Duyuru

  İZAYDAŞ ile Mesleki Yeterlilik Kurumu arasında 17.09.2021 tarihinde “Ulusal Meslek Standardı ve Ulusal Yeterlilik Hazırlama İşbirliği Protokolü” imzalanmıştır. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ emekçi kadınlarına teşekkür

  İZAYDAŞ emekçi kadınlarına teşekkür

  İZAYDAŞ’ın kadın çalışanları, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle gerçekleştirilen programda bir araya geldi. İzaycan toplantı salonunda gerçekleşen programda keyifli anlar yaşandı...Haberin Devamı
 • Müşteri memnuniyeti anketi sonuçlandı

  Müşteri memnuniyeti anketi sonuçlandı

  İZAYDAŞ müşteri memnuniyeti %86,7, kurumsal itibar puanı %95,6..Haberin Devamı
 • Türkiye'nin Atık Yönetimindeki Lider Kuruluşu İZAYDAŞ,

  Türkiye'nin Atık Yönetimindeki Lider Kuruluşu İZAYDAŞ,

  IFAT Eurasia 2021 Fuarı'nda ziyaretçileriyle buluştu. #temizişyapıyoruz..Haberin Devamı