İZAYDAŞ’a yeni genel müdür yardımcısıGenel Müdür Yardımcısı pozisyonundan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Seka Park AŞ’ye Genel Müdür olması sebebiyle ayrılan Bayram Karakuş’un yerine Mevlüt Gökçe getirildi.

Son yıllarda yaptığı yatırım ve projelerle adından sıkça söz ettiren, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kuruluşlarından, Türkiye’nin ilk atık bertaraf tesisi İZAYDAŞ’ın Genel Müdür Yardımcılığına Mevlüt Gökçe getirildi.

2012 yılı Şubat ayından bu yana görevini sürdüren Bayram Karakuş’un Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Seka Park AŞ’ye Genel Müdür olması sonrasında boşalan pozisyona BOTAŞ Int. (BIL) Genel Müdür Yardımcısı Mevlüt Gökçe getirildi. Gökçe, 5 Mayıs Salı günü itibariyle görevine başladı.

Mevlüt Gökçe kimdir;

1968 Gölcük Nüzhetiye doğumlu olan Mevlüt Gökçe, Hollanda’da enstrümantasyon ve otomasyon meslek yüksekokulunda eğitim aldı. Akabinde lisans eğitimini tamamladı. 1990-2005 yılları arasında Hollanda’da yaşayan Gökçe, raylı ulaşım sistemleri işlerinde Amsterdam’da aktif görevlerde bulundu. Aynı zamandan enerji hattı şebekesi, boru hatları ve demiryolları için inşaat ve işletme uzmanı olan Gökçe, yönetim kurulundan, işletmeye kadar enerji projelerinin tüm aşamalarını yönetme fırsatı buldu. İZGAZ, TANAP, Kolin, GE, Zorlu Enerji gibi birçok kurumda farklı görevlerde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk sahibidir. Felemenkçe, Gürcüce ve İngilizce bilmektedir.


Haber Resimleri     Diğer Haberler

 • Türkiye'nin Atık Yönetimindeki Lider Kuruluşu İZAYDAŞ,

  Türkiye'nin Atık Yönetimindeki Lider Kuruluşu İZAYDAŞ,

  IFAT Eurasia 2021 Fuarı'nda ziyaretçileriyle buluştu. #temizişyapıyoruz..Haberin Devamı
 • VEFAT

  VEFAT

  Genel Müdürümüz Muhammet Saraç'ın babası Süleyman Saraç hakkın rahmetine kavuşmuştur. İZAYDAŞ Ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz...Haberin Devamı
 • ACIMIZ BÜYÜK...

  ACIMIZ BÜYÜK...

  İZAYDAŞ İdari İşler Şefi Cemal Savaş'ı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz...Haberin Devamı
 • Bilgilendirme: İZAYDAŞ hafriyat sahası işletmiyor.

  Bilgilendirme: İZAYDAŞ hafriyat sahası işletmiyor.

  Körfez İlçesi İlimtepe yolu üzeri Kuzudere mevkiindeki hafriyat sahasında, kamyonların döküm yaptığı sırada meydana gelen toprak kaymasında iki kamyonun kayarak devrildiği ve bu sahanın İZAYDAŞ tarafından işletildiği haberi yerel basına yansımıştır. ..Haberin Devamı
 • Çalışan memnuniyeti anketi sonuçlandı

  Çalışan memnuniyeti anketi sonuçlandı

  Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen İZAYDAŞ çalışan memnuniyeti anketi sonuçlandı...Haberin Devamı