İZAYDAŞ’ta canlı yayında ilk ihaleİZAYDAŞ, resmi internet sitesinden canlı yayınladığı ilk ihalesini gerçekleştirdi. Bugüne kadar bütün ihalelerini video kamera kaydı ile arşivleyen İZAYDAŞ’ın canlı yayındaki ilk ihalesi “Atık Kabul Tesisi Yapım İşi” oldu.

İNTERNET SİTESİNDEN CANLI YAYIN

İZAYDAŞ tarafından ilan yolu ile herkese açık olarak gerçekleştirilen ihale, ilk kez internet üzerinden canlı olarak yayınlandı. İZAYDAŞ bugüne kadar gerçekleştirdiği bütün ihalelerini video kamera kaydı ile arşivliyordu.

İHALEYE 11 BAŞVURU

İZAYDAŞ’ın resmi internet sitesinde canlı yayın yaparak gerçekleştirdiği ilk ihaleye 11 firma başvuruda bulunurken 6 firma katıldı. “Atık Kabul Tesisi Yapım İşi İhalesi” şartnamesinde yer alan belgelerin ve tekliflerin yer aldığı zarfları değerlendiren komisyon, detaylı incelemelerin ardından sonucu resmi yazı ile firmalara bildirecek.

TIKLA VE İZLE

İZAYDAŞ’ın ihaleleri canlı olarak ihalenin olduğu gün ve saatte www.izaydas.com.tr adresinde ana sayfada yer alan “Canlı İhale” butonuna tıklayarak izlenebilecek.

31.10.2019


Haber Resimleri                    Diğer Haberler

 • Vefat

  Vefat

  İZAYDAŞ eski çalışanlarımızdan (emekli) Ali Sait KESKİN’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz...Haberin Devamı
 • Duyuru

  Duyuru

  İZAYDAŞ ile Mesleki Yeterlilik Kurumu arasında 17.09.2021 tarihinde “Ulusal Meslek Standardı ve Ulusal Yeterlilik Hazırlama İşbirliği Protokolü” imzalanmıştır. ..Haberin Devamı
 • İZAYDAŞ emekçi kadınlarına teşekkür

  İZAYDAŞ emekçi kadınlarına teşekkür

  İZAYDAŞ’ın kadın çalışanları, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle gerçekleştirilen programda bir araya geldi. İzaycan toplantı salonunda gerçekleşen programda keyifli anlar yaşandı...Haberin Devamı
 • Müşteri memnuniyeti anketi sonuçlandı

  Müşteri memnuniyeti anketi sonuçlandı

  İZAYDAŞ müşteri memnuniyeti %86,7, kurumsal itibar puanı %95,6..Haberin Devamı
 • Türkiye'nin Atık Yönetimindeki Lider Kuruluşu İZAYDAŞ,

  Türkiye'nin Atık Yönetimindeki Lider Kuruluşu İZAYDAŞ,

  IFAT Eurasia 2021 Fuarı'nda ziyaretçileriyle buluştu. #temizişyapıyoruz..Haberin Devamı